Для Петра Олійника фосфорна аварія, як американські гірки. То Кузьмук з великої радості та з великим сміхом жбурляє його в крісло для УЗД, щоб показати що все добре і ліквідатори аварії навіть вміють посміхатись, то Олійник, яко голова ЛОДА починає кидати блискавки у відра БЮТу.

На "5 каналі" Петро Олійнику висловив своє червоноградське "фе" гуманітарній місії сердечників ЮВТ. Йому не сподобалось як бютівці допомагають мешканцям Буського району: "БЮТ цинічно обманює людей... Підвозить у постраждалі райони воду. Думаю, молодці. Але при цьому вони говорять: не пийте воду з криниць, вона отруйна, пийте тільки нашу... Можна, звичайно, рекламуватися, але не таким чином".

Все, співпраця і домовленості між нашоукраїнцями та бютівцями, про які так багато говорять, накрились мідним тазом. Олійник, який сам приїхав на 3-й день, почав котити бочку на своїх любих друзів. Виборча кампанія успішно розпочалась. З чим нас усіх можна привітати.

З огляду на такий водний початок кампанії, зрозуміло чому Петро Олійник мовчить про відсутність свого однопартійця, голови ЛОР Мирослава Сеника, який, таке враження, відпочиває в далекому космосі. Гадаю, його приїзд був би доречним за такої ситуації, але тепер йому доведеться довго та нудно виправдовуватись і пояснювати, чому його засмага не ожидівського походження.

Також Олійник забуває, що воду возять багато партій (та ж "Свобода", Еко + 25%) і які також, не радять селянами пити воду з криниць, інакше, який сенс привозити їм розфасовану воду? Про них Петро Михайлович чомусь не згадує. І не дивно. Як то кажуть москалі - "мелочь пузатая".