Сьогодні, 11 грудня, у Львівській опері в межах проекту «Культура великого народу починається з душі маленької дитини» відбувся форум «Україна очима жінки», організований міжнародною громадською організацією «Світ дитини». Участь у Форумі взяли міністр культури та туризму України Ігор Ліховий, голова Ради МГО «Світ родини» Лариса Усаченко, голова Львівської ОДА Петро Олійник, в.о. міського голови Львова Зіновій Сірик. Акція зібрала повний зал сиріт та напівсиріт, які мали нагоду послухати святковий концерт та отримати подарунки до Дня святого Миколая.

Зокрема, голова Львівської ОДА Петро Олійник вручив по 5 тисяч гривень двом львів’янкам, котрі є круглими сиротами – Марті Зіналь (1993 р.н.) та Юлії Гук (1996 р.н.). Губернатор повідомив, що відкрив рахунки в «Ощадбанку» на кожну з дівчат.

«На ці рахунки я щомісяця кожній з цих двох сиріт перераховуватиму по 10% моєї зарплати – а це близько 1 200 гривень. Правда, зняти з рахунку ці гроші дівчата зможуть лише коли стануть повнолітніми», — розповів П. Олійник.

Голова ЛОДА також закликав усіх посадовців та бізнесменів наслідувати його прикладу і взяти собі під опіку 1-2 сиріт. «Сьогодні на Львівщині є 2 560 круглих сиріт. Я переконаний, що знайдуться такі люди, котрі допомагатимуть цим дітям», — резюмував він.

ЗІК