На Львівщині було замінено 200 керівників підприємств та посадовців за 100 днів керівництва нової влади.
Про це повідомив голова Львівської ОДА Петро Олійник сьогодні на прес-конференції за підсумками 100 днів діяльності обласної влади.
"Сьогодні в моєму прямому підпорядкуванні замінено 121 керівника. А у подвійному підпорядкуванні - це є 200 чоловік. 100 днів - по два чоловіки на день", - відзначив Петро Олійник.
Петро Олійник наголосив на тому, що "моральний клімат в області - це був страх". "Повна недовіра влади, з одного боку, а з іншого - очікування людей на покращення життя. Але з іншого боку, і це вже зараз бачимо, дуже добре організована новими "революціонерами" за старі гроші на Львівщині дискредитація влади. Любий крок і очищення викликають масовий спротив. Це викликало необхідність серйозних кадрових змін",- зазначив Петро Олійник.
"Ми тут мали два протиріччя. З одного боку, фахівців на правду мало. З іншої держави не привеземо, на інших планетах поки не дослідили, що життя там є - також не зможемо привезти. Але з іншого боку, злочинці не мали права працювати на цих посадах. Нам необхідно було тотально провести заміну кадрів для того, щоб розірвати цей добре організований злочинний клубок, який був сформований на Львівщині", - додав він.

Прес-тайм