Рейтинг підтримки Олланда з липня впав на 5% і зараз становить 50%, що є нижчим за результат колишнього найменш популярного французького президента Жака Ширака (54%) на такому ж терміні перебування при владі.

Попередній глава республіки Ніколя Саркозі, який програв Олланду останні вибори, після 100 днів правління мав рейтинг 64%, а найпопулярніший французький президент Франсуа Міттеран - 66%.

«Французи стали менш терплячими. Вони хочуть бачити при владі чарівника, який розбереться з кризою в країні за 100 днів. Але не лише в цьому причина таких поганих результатів. Не дуже сильні лідерські якості, недостатньо налагоджені зв'язки з громадськістю і, звичайно, економічний тиск прирекли його на те, щоб стати найбільш непопулярним президентом на початку правління», - прокоментував підсумки опитувань глава відділу політичних досліджень TNS Sofres Лендерт де Вогд.

Рейтинг довіри до прем'єр-міністра Франції Жан-Марка Ейро також впав: у серпні довіру йому висловили 51% населення, що на 3% менше, ніж минулого місяця.

Джерело: Gazeta.ru