Тонну меду з власної пасіки передав дитячим будинкам, школам-інтернатам і лікарням мер Києва. Це вже стало традицією для київського мера. Торік соціальні і медичні заклади також одержали в подарунок від міського голови смачний і корисний продукт.

По центнері меду в кожен чи дитбудинок школу-інтернат – так вирішив розпорядитися нинішнім солодким врожаєм, зібраним на власній пасіці, Олександр Омельченко, і в такий спосіб трохи підсолодити життя малозахищеній дітворі. Солодкий подарунок одержали дарницький і святошинский інтернати для дітей з розумовими обмеженнями, 4 школи інтернати, дитячий будинок у Ворзелі і госпіталь ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Вихованці третьої школи-інтернату будуть пробувати ласий подарунок лише ближче до осені. Зараз усі вони на оздоровленні в Полтавській області.

У дитбудинку “Берізка” виховується більш ніж 120 малят у віці до 3-х років. Поки місце їх постійного проживання на ремонті – діти знайшли тимчасове пристановище в приміщенні третьої дитячої лікарні, сюди їм і привезли солодкий продукт.

Традиційно не минули увагою й і госпіталь інвалідів і ветеранів Великої Вітчизняної, в Пущі-Водиці. Головний лікар говорить, що особливо корисний цей продукт для діабетиків. У госпіталі зізнаються, що не відмовилися б від ще одного такого солодкого подарунка осінню: тільки б бджоли на пасіці міського голови і далі так само старанно і продуктивно працювали.

Киевские новости