Про це Омелян заявив в ефірі одного з українських телеканалів, передає «Укрінформ».

«Що нам краще: мати злодія чи мати нормального фахівця? Однозначно нормального фахівця. І ринкова зарплата є одним із запобіжників для того, щоб люди думали про роботу, а не про якісь ліві доходи. Ми бачимо, що у випадку з Балчуном висока зарплата не спрацювала. Тепер будуть розслідування, сподіваюсь, вони будуть завершені гучними судовими справами», - вважає Омелян.

Глава Мінінфраструктури каже, що міністерство пішло шляхом надбавок, адже не має інших необхідних механізмів:

«Міністерство інфраструктури ще з самого початку виступило з ініціативою ринкових зарплат керівникам найбільших підприємств України. У випадку Укравтодору, це державна служба. У нас немає можливості встановити ринкові механізми, тому ми пішли шляхом надбавок. Я вважаю і глибоко в цьому переконаний, що пан Новак - абсолютно якісна людина на своїй посаді. Це колишній міністр інфраструктури з величезним досвідом і в політичний, і в реальній сфері. Він отримує досить низьку зарплату, якщо порівняти з тими обсягами відповідальності, яку він має».

Разом з тим, урядовець не назвав точної суми, яка на даний момент виплачується Новаку:

«З мого боку це буде некоректно коментувати. Я можу підтвердити, що у нього зарплата вища, ніж у керівників державних агентств. Це було політичне рішення, яке було прийняте Кабміном, і це була одна з його умов працевлаштування в Україні».

Нагадаємо, раніше журналіст Сергій Мальнєв опублікував документ прес-служби Мінінфраструктури, в якому підтверджується факт надбавок Новаку.

19 жовтня 2016 року на посаду в.о. голови Держагентства автомобільних доріг України призначили Славоміра Новака - екс-міністра транспорту Польщі. Перед тим як стати міністром, Новак очолював виборчий штаб кандидата в президенти Польщі Броніслава Коморовського, був членом Сейму (2001-2005 роки).

У лютому 2017 року міністр інфраструктури Омелян просив Кабінет міністрів призначити в.о. голови Укравтодору Новаку стимулюючі виплати в розмірі від 200 до 300% посадового окладу з 1 січня 2017 року.