У п’ятницю, 6 листопада, в Україні оновили карантинне зонування. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

В порівнянні з минулим тижнем, у "червону" зону увійшло ще одне місто – Запоріжжя. Загалом список виглядає так: Хмельницький, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Харків, Житомир, Полтава, Чернігів, Ужгород, Рівне, Суми, Чернівці та Миколаїв.

В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях можна працювати школам, коледжам, ВНЗ. Також дозволено продовжити роботу громадського транспорту, ТРЦ і магазинів.

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях продовжують працювати заклади громадського харчування.

У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволена посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

У "помаранчеву" зону увійшли всі інші регіони.

В цій зоні забороняється робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій в лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; прийом нових змін в дитячі табори.
Забороняються масові заходи за участю більше ніж 20 осіб, робота закладів харчування з 22:00 до 7:00.

Читайте більше актуальних новин про коронавірус від Вголосу: