Про це Степан Бандера-молодший написав у своєму блозі, інформує proUA.

«От моя пропозиція: я повертаю нагороду Героя Україні, якщо ви віддасте «Межигір’я», яке ви отримали від Ющенка. Я думаю, що подарунки, які ми отримали від Ющенка, вартують приблизно однаково», - пише Бандера-молодший.

Він також додав, що мовляв чув про те, що ця нагорода викликає деякі проблеми в Москві і що «Газпром може підняти ціну на газ, якщо не буде скасовано указ про нагородження до 9 травня».

«Я також чув, що польський політик погрожує Україні, що вона не стане членом ЄС, якщо не забере нагороду», - додав він.

«Якщо я поверну нагороду, Україна матиме дешевшу ціну на газ від Росії та угоду про вільну торгівлю з ЄС, яке вартує десятки мільйонів євро. Ваша власність також вартує десятки мільйонів євро. Разом ми зможемо поповнити державний бюджет і допоможемо здійснити виплати лікарям та вчителям, можливо ще і виплатити пенсій», - пише Бандера-молодший.

«Що скажете? Дайте мені знати місце і час для обміну, і я там буду. Я буду з золотою зіркою на грудях», - додає онук Степана Бандери.

Після листа Бандера-молодший зазначає, що написав його в іронічній формі, щоб показати всю абсурдність дебатів навколо його діда, який був вбитий понад 50 років тому.

«Але ніхто схоже не переймається реальним станом речей в Україні. Резиденція «Межигір’я» - не поодинокий приклад корупції», - зазначає він в блозі.

Нагадаємо, що президент Янукович заявив, що прийме рішення стосовно указу Ющенка про присвоєння Бандері звання Героя до Дня перемоги, 9 травня.

фото: obeygiant.com