ЛКП «Львівавтодор» 16 січня за результатами тендеру замовив ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» реконструкцію вулиці Тараса Шевченка у Шевченківському районі Львова за 89,62 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

До листопада реконструюють ділянку вулиці Тараса Шевченка від вулиці Залізничної до вулиці Левандівської з організацією кільцевого руху по цих вулицях. Зокрема йдеться про реконструкцію проїжджої частини, трамвайних колій, контактної мережі, велодоріжок, тротуарів, світлофорів, освітлення, мереж каналізації, водо- та електропостачання тощо.

За даними міськради, тут влаштують кільцеву розв’язку для зменшення затримок руху.

Підсумкова відомість ресурсів і кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та устаткування з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Ціна угоди на 5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 94,56 млн грн.

Єдиним конкурентом було ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» Василя Хаврака, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» (Київ): засновниками є громадяни Туреччини Онур та Іхсан Четінджевіз, а також львів’янин Олег Фаріон.

За вартістю отриманих від українських замовників дорожніх підрядів, турецький «Onur» і український «Онур» зайняли відповідно друге і третє місця у Топ-10 за 2018 рік.