Про це нардеп повідомив на своїй сторінці в Facebook. 

«Все вказує на те, що до Нового року Ситник (директор НАБУ) не передасть справу до суду. Він та й інші добре розуміють, що в суді справа розвалиться. Оскільки аргументи і докази, які вони самі створили, «вибили» з людей – в судовому процесі луснуть, як мильна бульбашка», – зазначив депутат.

 

Як відомо, 5 листопада глава НАБУ Артем Ситник заявив, що справу Онищенка до кінця року передадуть до суду.

«Ця справа майже готова, єдине, чого не вистачає, – головного фігуранта. Я сподіваюся, що Інтерпол доставить його до суду», – заявив Ситник.

Нагадаємо, Онищенка підозрюють у організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

5 липня ВРУ надала згоду на притягнення його до відповідальності, затримання та арешт. Однак, напередодні голосування, скориставшись статусом народного депутата, Онищенко покинув територію держави. 27 липня Генеральний прокурор України підписав повідомлення про підозру народному депутату. 8 серпня його було оголошено в національний розшук. За останньою інформацією він перебуває у Лондоні. Через кілька днів він написав у своєму Facebook, що для британської юрисдикції у ГПУ замало підстав для його видачі Україні.