Північна Корея продовжує реалізацію своєї програми створення ядерної зброї. Деякі країни вважають, що вона “швидше за все розробила мініатюрні ядерні пристрої для установки на боєголовки своїх балістичних ракет”.

Про це пише Голос Америки.

Згідно конфіденційної доповіді Організації Об’єднаних Націй, ряд неназваних країн вважає, що останні шість ядерних випробувань в Північній Кореї, найімовірніше, допомогли КНДР розробити мініатюрні ядерні пристрої.

“Північна Корея продовжує свою ядерну програму, включаючи виробництво високозбагаченого урану і будівництво експериментального легководного ядерного реактора. Одна держава, яке входить до Комітету з санкцій щодо Північної Кореї РБ ООН вважає, що КНДР продовжує виробництво ядерної зброї”, – йдеться в доповіді.

Зазначається, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив нещодавно, що країні більше не загрожує війна, оскільки ядерна зброя гарантує її безпеку та майбутнє.

Як повідомлялося, минулого тижня лідер КНДР Кім Чен Ин оголосив надзвичайну ситуацію в місті Кесон через першу підозру на коронавірус.