Поки що інформація офіційно не підтверджена, повідомляє центр новин ООН

За словами тих біженців і мігрантів, що вижили, велике судно затонуло між Лівією й Італією. Точні координати місця катастрофи їм невідомі. Змогли врятуватися 37 чоловіків, три жінки і трирічна дитина. Цих людей підібрало торговельне судно, на якому вони прибули до Каламату на півострові Пелопоннес в Греції. Серед тих, що вижили - 23 сомалійців, 11 ефіопів, 6 єгиптян і один суданець.

Врятовані біженці та мігранти розповіли співробітникам Управління, що вони були в числі 100 - 200 чоловік, які вирушили в море на минулому тижні з місцевості поблизу Тобрук в Лівії на тридцятиметровому судні. За їх словами, після кількох годин плавання контрабандисти, у віданні яких було судно, спробували пересадити пасажирів на більший пароплав, де вже зібралися сотні людей. Під час пересадки біженців і мігрантів з одного судна на інший більший корабель перекинувся і став тонути.

«Люди надзвичайно травмовані тим, що їм довелося пережити. Деякі бачили, як на їхніх очах загинули близькі. Вони пережили страшну трагедію », - сказав представник Міжнародної організації з міграції (МОМ) Вільям Лейсі Свінг.

Рік тому біля берегів Лівії затонуло 700 мігрантів. За даними МОМ, вже в цьому році з Африки і Туреччини в Європу по морю переправилися 180 тисяч чоловік.