Про це повідомляє Центр новин ООН.

«Експерти вважають, що сьогодні існує можливість запобігти зіткненням шляхом вживання своєчасних заходів. На їх думку, завдання, пов'язані із захистом Землі від зіткнення з астероїдами та іншими небезпечними об'єктами, зводяться до того, щоб вчасно їх виявити, визначити ризик зіткнення й ухвалити рішення про порядок дій у разі небезпеки», - зазначається в повідомленні.

Проблему об'єктів, які зближуються із Землею, в ці дні у Відні обговорюють учасники 50-ої сесії Науково-технічного підкомітету Комітету ООН з використання космічного простору в мирних цілях. Делегатам представлені рекомендації ініціативної групи, яка займається цим питанням. Серед іншого пропонується створити міжнародну мережу сповіщення про астероїди та інші небезпечні об'єкти.

Ініціативна група ООН із об'єктів, які зближуються із Землею, була заснована 2001 року Комітетом із використання космічного простору в мирних цілях.

50-а сесія Науково-технічного підкомітету Комітету ООН із використання космічного простору в мирних цілях розпочала свою роботу 11 лютого і завершить її 22 лютого.

Джерело: Укрінформ