Такі дані наводить Управління Організації об'єднаних націй (ООН) із координації гуманітарних питань у звіті, оприлюдненому у п'ятницю, 31 жовтня, повідомляє «Німецька хвиля».

Ці цифри включають 298 жертв катастрофи літака «Малайзійських авіаліній», збитого влітку у небі над територією, контрольованою сепаратистами. Водночас у міжнародній організації зазначають, що реальна кількість загиблих людей у конфлікті на Донбасі, ймовірно, суттєво вища.

За даними ООН, станом на 31 жовтня 5,2 мільйони осіб проживають на територіях, уражених конфліктом. Внаслідок конфлікту понад 442 тисячі людей були змушені переселитись із Донбасу до інших регіонів України, а більше 488 тисяч – до сусідніх країн.

Як зазначається у звіті, міжнародна спільнота готує стратегічний план реагування для України на 2015 рік. 30-31 жовтня представники уряду, ООН, донорів, міжнародних та неурядових організацій провели конференцію з метою оцінити потреби в гуманітарній допомозі України на наступний рік.

Нагадаємо, що у звіті, оприлюдненому Управлінням ООН із координації гуманітарних питань 17 жовтня, вказувалось, що станом на 15 жовтня у Східній Україні загинули щонайменше 3707 осіб і ще 9075 отримали поранення.