До введення «режиму тиші» російські окупанти не знижували вогневої активності ні на день.

Про це повідомляє ОСС на сторінці Facebook.

Повідомляється, що до введення «режиму тиші» позиції українських військових на приазовському напрямку обстрілювали кожного вечора.

“Ворог здійснював обстріли переважно під покровом ночі. Активізовувався після восьмої вечора, провокував та у такий спосіб, так би мовити, промацував наші позиції. Увечері чули автоматні й кулеметні черги, гупання від розривів ВОГів і зарядів РПГ. Також останнім часом досить прицільно по нас била протитанкова гармата. Подекуди працюють їхні снайпери. Одного разу ворог проти нас застосовував навіть артилерійські системи великого калібру, які заборонені Мінськими угодами”, ‒ розповідає військовослужбовець одного з підрозділів Об’єднаних сил.

Військовослужбовець додає, що добре знає, звідки російські окупанти відкривають вогонь. І додає, що до цілковитої тиші справа ніколи не доходить.

“Згодом дізнаємось, чи дотримуватимуться окупаційні збройні формування РФ зобов’язань щодо припинення вогню на лінії фронту”, ‒ зазначає військовий.

У повідомленні також наголошується, що на місцині поблизу позицій українських захисників одразу ж впадають в очі вирви від мін і снарядів, деякі з яких лежать не розірвавшись, а також понівечені осколками та кулями крони дерев.

Як писав “Вголос”, від початку поточної доби обстрілів позиції Об’єднаних сил не зафіксовано.