Автомобіль є на сходинку нижчим від компактної Mokka X, але може похвалитися містким багажником, передає Автоцентр. Абсолютно нова для компанії модель Opel Crossland X поповнила лінійку кросоверів компанії. Тепер всі позашляховики Опель отримають до назви букву Х.

У основі його лежить платформа ЕМР2, яку також використовують Peugeot 3008 і 308. Звичайно, головний ареал життя Опель Кроссленд Ікс - місто. Але він має вигляд справжнього позашляховика. Прийшовши на зміну мінівену Meriva, він успадкував від нього місткість і практичність. Максимальний об'єм багажного відділення становить 520 літрів, і це з п'ятьма пасажирами на борту. Пасажири другого ряду мають можливість відрегулювати положення сидінь на 150 міліметрів в поздовжньому напрямку. Це робить Crossland X ще більш універсальним.

Нова модель Opel обладнана ультрасучасними технологіями: головний дисплей, панорамна камера заднього виду разом з Advanced Park Assist, система попередження зіткнення попереду з виявленням пішохода і автоматичним екстреним гальмуванням, Lane Keep Assist, розпізнавання сонливості водія та інше. Мультимедійні пристрої сумісні з Apple CarPlay і Android Auto, забезпечують чудовий цифровий зв'язок.