Про це у коментарі власкору «Вголосу» повідомила Катерина Шарпата, громадський консультант Громадянської мережі «Опора» у Волинській області.

Громадянська мережа «Опора» проводила моніторинг щодо функціональної активності осередків парламентських партій на Волині. У результаті моніторингу відповідь на запити Громадянська мережа «Опора» отримала лише від чотирьох політичних парламентських сил: «Народний Фронт», Блок Петра Порошенка «Солідарність», Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Об’єднання «Самопоміч».

«Ми проаналізували надану нам інформацію. Виявилося, що не вся вона відповідає дійсності. Так нам не вдалося виявити жодного партійного осередку «Народного фронту» у Волинській області. Хоча нам повідомили, що у них діє 7 таких осередків. Насправді це не так. Партійного осередку на зразок офісу, куди громадяни могли б звернутися, поспілкуватися з представниками партії на Волині у них немає. Хоча у цієї політичної сили є 17 представників в районах», - зазначила у коментарі власкору «Вголосу» Катерина Шарпата.

Також вона повідомила, що на Волині діє також 11 громадських приймалень народних депутатів України. Водночас народний депутат від Луцька Ігор Лапін не має жодної постійно діючої громадської приймальні.