Про це напередодні ввечері повідомив народний депутат від Батьківщини Леонід Ємець.

«Щойно із засідання фракції. Завтра можемо розблоковувати парламент. Якщо буде виконано низку вимог: зокрема, щодо постановки на голосування низки соціально-економічних законів, створення тимчасової слідчої комісії (питання Власенка та довиборів в п'яти округах), проведення 2 червня виборів мера Києва і Київради», – написав депутат на своїй станиці у Facebook.com.

Як повідомлялося, депутати з опозиційних фракцій блокували трибуну і президію парламенту протягом майже 3 тижнів - з 5 по 22 лютого, вимагаючи ввести персональне голосування. Після розблокування провели 22 лютого одне пленарне засідання і пішли на перерву до 5 березня.

5 і 6 березня депутати опозиційних фракцій знову заблокували трибуну Верховної Ради, протестуючи проти позову до суду щодо позбавлення депутатських повноважень народного депутата фракції Батьківщина, захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка. 7 березня вони продовжили блокування вже на знак протесту проти позбавлення Власенка депутатських повноважень.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак висловив думку, що парламент запрацює у вівторок, 19 березня. При цьому він не відкидав, що Президент України Віктор Янукович може скористатися правом розпуску парламенту.

Джерело: korrespondent.net