«А опозиція зробить усе можливе, щоб Олександру та Андрію Табалову цього не вдалося», - заявив народний депутат Олег Канівець, коментуючи ситуацію, що виникла з двома депутатами від «Батьківщини», які відмовились входити до фракції відповідної політичної сили у Верховній Раді».

«У справі з депутатством Табалових ми насамперед йтимемо юридичним шляхом. На вечірньому засіданні опозиція планує вимагати оцінки правового комітету Верховної Ради, чи можна Табалових вважати депутатами», - повідомив народний депутат від «Батьківщини» Олег Канівець.

Однак, на його думку, у цій справі усе зрозуміло, і без додаткових юридичних тлумачень.

«Двоє цих людей не були присутніми під час прийняття присяги. За регламентом, той, хто не прийняв присяги, не може вважатися депутатом. Більше того, папір з текстом присяги, на якому вони мали би поставити власні підписи, у них було відібрано і подерто на дрібні шматки. Допустимо, що вони могли отримати новий текст присяги і підписати його. Але ж відсутність Табалових у залі під час виголошення присяги зафіксували навіть телекамери. Ми не допустимо, щоб Табалови це зробили», - каже Канівець.

Джерело: Новий погляд