В акції протесту взяли участь люди різного віку. Вони тримали прапори опозиційних сил ВО «Свобода», «Батьківщини» та партії «УДАР», а також транспаранти, зміст яких демонстрував справжню сутність «Беркуту», що став заручником злочинної влади у боротьбі з повсталим народом.

За словами голови Одеської обласної організації ВО «Свобода» Андрія Маляса, «Беркут» став інструментом для побудови поліцейської держави, для боротьби проти народу та захисту злочинної політики кримінально-олігархічного режиму. Жорстокі розгони мирних демонстрацій, нелюдське поводження з громадянами перетворили батальйон на злочинний репресивний та каральний апарат проти громадянського суспільства.

Учасники акції вимагали від очільника місцевого «Беркуту» оприлюднити список осіб, які брали участь в побитті демонстрантів в Києві; провести службове розслідування та покарати осіб, причетних до подій «кривавої ночі» 30-го листопада за фактом перевищення ними службових повноважень; визнати провину перед українським народом та публічно відмовитись від виконання подібних злочинних наказів у подальшому. Учасники пікету передали вимоги громадськості командиру батальйону міліції особливого призначення «Беркут» ГУМВС України в Одеській області Миколі Паньківу.

Фото: Станіслав Змієвський