Оприлюднили ім'я третього росіянина, ймовірно, причетного до отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля в британському Солсбері.

Про це 7 лютого інформує британська газета The Telegraph.

Видання повідомляє про російського агента з імовірно вигаданим іменем "Сергій Федотов" За інформацією газети, "Федотов" мав квиток на той же рейс із Лондона до Москви, що й "Петров" і "Боширов", проте скасував реєстрацію на рейс із невідомих причин.

"Федотов" прибув до Великої Британії того ж дня, що й "солсберійські туристи". Номер його паспорта лише трохи відрізняються від номерів паспортів "Петрова" і "Боширова". Примітно, що "Федотова" немає на записах камер відеоспостереження у Солсбері — цілком імовірно, що він не їздив туди із двома іншими агентами.

У ЗМІ припускають, що "Федотов" досі може залишатися на території Великої Британії, оскільки інформації про те, що він покинув країну, немає.

Нагадаємо, екс-співробітника ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли рік тому нервово-паралітичним газом у власному будинку.

Британська розвідка вважає, що нервово-паралітична речовина "Новічок" була виготовлена на російській військовій дослідницькій базі у Саратовській області.