Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив нардеп Антон Геращенко.

«Перша частина зливу пошти Суркова пройшла практично непоміченою в українських ЗМІ, більшість з яких, як по команді, ніби води в рот набрали. Ні програми розслідувань, ні провідні ТОК-шоу не взяли цю тему для обговорення.

У той час як провідні світові видання - BBC, NBC, Financial Times надали цій події першорядної важливості, а спецслужби ЄС і США приступили до детального аналізу пошти одного з найближчих до Путіна людей.

Ось, наприклад, з викладеного сьогодні листування можна дізнатися, як плазун з ДНР - Денис Пушилін Денис Володимирович, уявивши себе не то Черчилем, не то Наполеоном, надсилає Суркову варіанти поділу України на три частини - Новоросію, Малоросію і Галичину.

Або дізнатися про те, як в Кремлі проходить процедура узгодження маріонеток з так званих циркових урядів ЛНР / ДНР.

Або про те, як збудований бізнес / корупція на постачання палива на тимчасово окуповану РФ територію Донбасу.

Всі ці документи – найцінніше джерело інформації, як для майбутніх судових процесів за російськими військовими злочинцям, так і для використання сьогодні нашими розвідниками, політиками і журналістами.

Закликаю всіх думаючих представників ЗМІ взятися за серйозне вивчення інформації, що міститься в пошті В. Суркова. Це потрібно для безпеки України», - написав Геращенко.