Про це вона повідомила у Facebook.

«Подякувала за зусилля МКЧХ за підтримку громадян і територій, що постраждали він конфлікту. Україна в рамках роботи гуманітарної групи в Мінську наполягає на залученні МКЧХ до пошуку зниклих безвісти, звільнення заручників. Не було жодної із 50 зустрічей в Мінську, де б не піднімалося це питання. І немає пояснення , чому українські тюрми є відкритими для МКЧХ і інших міжнародних місій, натомість всі пенітенціарні установи залишаються закритими на окупованих територіях і в РФ, де є українські політв'язні. Чому МКЧХ не дозволяють провідати українців в ОРДЛО, передати їм листи чи посилки від родичів. Також ОРДЛО проти залучення МКЧХ до процесу звільнення заручників. Ми пропонували, щоб спільна місія МКЧХ і комітет ООН з прав людини зібрали заяви тих людей, яких ж в списках ОРДЛО на звільнення, але які бажають залишитися на контрольованих українською владою територіях. Але на цьому етапі цю місію виконуватиме тільки представництво ООН з прав людини, так домовилися в Мінську. Робимо все, щоб цей етап було пройдено якнайшвидше і відкрило шлях до звільнення незаконно утримуваних українців. На сьогодні зниклими безвісти залишаються 483 українців (відповідно до списків СБУ), в заручниках 113 осіб ( знаємо про місцеперебування лише 58 громадян з цього списку). 
Ми підтримуємо ініціативу МКЧХ зі створення механізму для пошуку зниклих безвісти і створення додаткових механізмів та важелів для захисту критичної інраструктури. В гуманітарних питаннях Україна відкрита, стоїть на позиціях їхньої пріоритетності і готова до їхнього вирішення.
Також обговорили питання роботи КПВВ, гуманітарні проекти, вдосконалення законодавства в сфері захисту родин зниклих безвісти», - зазначила посадовець.

«Вголос»