Громадянка РФ, протиправну діяльність якої та її спільників оперативники боротьби з наркозлочинністю викрили 5 листопада запропонувала хабар начальнику відділу профільного департаменту Нацполіції.

Посадовець відразу повідомив про це співробітникам внутрішньої безпеки, інформує пресслужба Нацполіції.

Затримали спритницю після передачі першої частини обумовленої суми. За корупційні дії їй загрожує до восьми років ув'язнення.

"До Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України надійшов рапорт начальника одного з відділів Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції щодо пропозиції надання йому неправомірної вигоди. 85 000 доларів США полковнику поліції запропонувала 59-річна громадянка Російської Федерації: вчора її затримали як організаторку злочинної групи, яка займалася виготовленням та збутом метадону на території України, Росії та Білорусі. За грошову винагороду зловмисниця намагалася домовитися з поліцейським про непритягнення  до відповідальності як себе, так і своїх трьох спільників", - йдеться в повідомленні.

На передачі посадовцю поліції першої частини  хабаря – 22 тисячі доларів США – жінку затримали. Слідчі готують їй оголошення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу.

Тож тепер зловмисниці доведеться відповідати не лише за виготовлення та збут наркотиків, а й за спробу підкупу посадовця Нацполіції.

https://www.youtube.com/watch?v=bNlwysMQfHE&feature=emb_logo