Умільці демонструватимуть свої вироби та організовуватимуть майстер-класи з декоративного та ужиткового мистецтва – гончарства, лозоплетіння, соломоплетіння.

З 16-ї години на спортивних майданчиках розпочнуться спортивні розваги, а родзинка фестивалю – велика концертна програма, яка стартуватиме о 18-й годині з виступу рівненського гурту «Етно XL».

«Особливістю цьогорічного фестивалю буде парад ді-джеїв, який закриватиме кожен святковий день. На наше запрошення відгукнулися понад десяток ді-джеїв з різних регіонів України, починаючи з обласних центрів – Одеси, Тернополя, Івано-Франківська тощо – та закінчуючи районними містечками – Золочевим, Бродами, Жидачевом. Одним із найвідоміших організаторів пост концертного відпочинку буде ді-джей Roota з Одеси, який працював із гуртом Русичі», - розповів арт-директор «Під каменя-2009» Павло Войціховський.

Із афішованих у триденній концертній програмі гуртів не приїде лише слобожанська «Ойра». Замість неї виступатиме українська музична формація «Самі свої» з новим альбомом.

Керівник і музикант гурту «Етно XL», який відкриватиме концертний марафон, Тарас Перетяжко розповів, що на фестивалі їхній керівник виконає унікальних 12-ть пісень. Ексклюзиви музичних творів у тому, що вони по крихтах зібрані в етнографічних експедиціях і їхнім єдиним носієм є гурт «Етно XL».

Останній фестивальний день розпочнеться урочистою півторагодинною літургією на фестивальному полі, а закінчиться виступами гуртів «Дзвони», «Чорнобривці», «Made in Ukraina», «Опіум», «Mad Heads XL».

За словами заступника голови Львівської ОДА Олександра Ганущина, на сьогоднішній день готовність фестивального поля у Підкамені - 30%. Там зараз працюють волонтери по прибиранню території. Також вже почали монтувати сцени. Крім того вже є вирішені проблеми із душовими кабінами, туалетами та смітниками, автостоянкою. Цьогоріч через фестивальне поле проходитиме асфальтна дорога, доріжки, що вестимуть до торгових рядів також матимуть тверде покриття.

«На фестивалі встановлюються три веб-камери: одна з проекцією на велику сцені, друга – з проекцією на глядачів великої сцени і третя – з малої сцени на людей та алею мистецтв.

Організатори очікують, що фестиваль щоденно відвідуватиме 10 тис. гостей.

Детальнішу програму фестивалю дивіться тут