Про це повідомив глава оргкомітету «Євробачення» Франк-Дітер Фрайлінг, передає РБК із посиланням на «Der Tagesspiegel».

Також стало відомо, що делегація від РФ не забронювала номери для проживання в Україні. «Росія повинна теж показати, що зацікавлена ​​в тому форматі участі, який ми їй пропонуємо», – сказав Фрайлінг.

Він зазначив, що варто дочекатися остаточного рішення України по Самойловій. Однак сподівається, що Росія братиме участь у конкурсі.

«Президент або прем'єр-міністр України можуть декретом скасувати рішення спецслужб. Звичайно ж, в цьому питанні Європейська мовна спілка повинна дотримуватися українських законів. Однак, ми розраховуємо, що всі виконавці, які потрібні для проведення цього пісенного конкурсу, зможуть взяти в ньому участь. Про це ми абсолютно чітко заявили ще на самому початку. Однак, якщо рішення заборонити в'їзд російському кандидату не буде скасовано, то ЄВС постарається простежити за тим, щоб Росія все-таки змогла взяти участь в шоу», – зазначив Фрайлінг.

Як уже писав «Вголос», 22 березня Служба безпеки України заборонила російській співачці Самойловій вїзд до України на 3 роки.

Наступного дня представниці РФ на «Євробаченні-2017» організатори дозволили взяти участь у конкурсі за допомогою відеозв'язку.

Згодом віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кироиленко заявив, що Україна може прийняти представника РФ на «Євробаченні», однак з однією умовою.

 

«Вголос»