«Як тільки буде відповідна температура повітря, ми приступаємо до робіт зі зведення об’єктів інфраструктури навколо стадіону – доріг, інженерних споруд. Розпочато роботи з облаштування поля, у квітні ми повинні побачити основу стадіону», – сказав Цимбалюк

Щодо будівництва нового терміналу ДП «Міжнародний аеропорт «Львів»», то голова ЛОДА зазначив, що цей об’єкт через низьку температуру повітря довелось забезпечити додатковим обігрівом: «Фінансування об’єктів стабільне. Жодних проблем немає».

Своєю чергою заступник міністра закордонних справ України наголосив, що він задоволений темпами будівництва об’єктів: «За рік зроблено фантастичний прорив. Ми 15 жовтня маємо відкривати стадіон, 25 листопада – термінал. Нашого гостя Пьотра Стаханьчика ми запросили на відкриття».

Заступник державного секретаря Міністерства внутрішніх справ та адміністрації РП Пьотр Стаханьчик під час огляду сказав: «З огляду стадіону та аеропорту можна сказати, що ці об’єкти будуть завершені вчасно. З побаченого і почутого виглядає, що проблем у Львові немає». П. Стаханьчик додав, що у містах Польщі, які прийматимуть Чемпіонат роботи також ведуться з дотриманням графіків: «Літом відкриватимемо стадіони, а вслід за ними і головну арену у Варшаві».