«Я не кажу, що Луценко-міністр був такий хороший, але посудіть самі: в країні на 30% збільшилась злочинність, на 40% більше людей написали заяви про те, що вони постраждали від кримінальної активності, з в‘язниць безпідставно відпускають злочинців, які мають на своїй совісті десятки трупів. Я не хочу нікого розчулити, але подумайте, що має робити міліціонер, який відкопував 52 трупи в штольнях Донецька, на відео записував покази про те, хто їх розстрілював, а сьогодні ця людина реабілітована, міліціонер звільнений. Що йому робити?», - сказав Луценко.

Луценко висловив думку, що ситуація в міліції така погана не тому, що там працюють некваліфіковані працівники, а тому, що «всі поставлені на лічильник» в своїх провладних керівників.

«Ми зараз маємо досить специфічного міністра МВС, який при 30% пості злочинності пропонує нам скоротити міліцію вдвічі. Це ж наполовину менше карного розшуку, наполовину менше патруля і т.д. Це просто безумство, яке може собі дозволити тільки людина, яка живе не на землі і зовсім не розуміє що відбувається. Вони поставили собі одне завдання, щоб було в спокої та безпеці «головне тіло» країни, все інше їх не цікавить» - зазначив Юрій Луценко.

Також Луценко нагадав про імовірну відставку діючого міністра МВС Анатолія Могильова. За його словами, на посаду Могильова зараз розглядаються такі кандидати, як Микола Білоконь, Михайло Корнієнко та Анатолій Присяжнюк.