«Версій цього вбивства кілька, вони пов'язані з його професійною діяльністю, підприємництвом, або особистою неприязню», – повідомив начальник відділу зв'язків з громадськістю облуправління міліції Юрій Сулаєв, повідомляє «ТСН»

Водночас народний депутат Юрій Шаповалов, обраний за мажоритарним округом №146 (Кременчук), вважає, що вбивство Бабаєва - це спроба дестабілізувати ситуацію в місті.

«Всі розуміють, що в країні йде війна, і чим більша дестабілізація, тим це більше на руку сепаратистам, на руку Росії, яка дестабілізує ситуацію в країні. Я не вірю, що хтось у цьому місті був здатний на таке. Я вважаю, що це зовнішній дестабілізуючий фактор», – сказав Шаповалов.

Перший заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник, на якого тепер покладено обов'язки мера теж вважає вбивство спробою дестабілізації ситуації.  

«У нас в Кременчуці була, є і буде влада. Буде продовжена командою Олега Бабаєва вся та робота, яка проводилася. Ситуація повинна бути стабільна», – сказав Калашник.

А голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук вважає, що вбивство мера Кременчука є відлунням подій на сході України. Він також висловив упевненість, що вбивство мера  «ніяк не може бути пов'язано з чутками про можливе призначення Бабаєва на пост глави облдержадміністрації. Бугайчук також наголосив, що він не має інформації про можливе призначення Бабаєва на посаду голови Полтавської ОДА.

Нагадаємо, що мера м. Кременчук Полтавської області Олега Бабаєва вбили 26 липня зранку.