Заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок під час пресконференції в Києві заявив, що курс України на НАТО не змінився. Адже остаточна мета держави – це членство в Альянсі.

Про це повідомляє «УНН».

«Україна – це четвертий фронт протистояння російської війни проти всієї демократичної спільноти. Ця війна не почалась в 2014-му, але набагато раніше, навіть не у 2008 році, коли ми всі зупиняли російську армію на шляху до Тбілісі», – сказав дипломат.

Він зазначив, аби протистояти цій загрозі потрібно залишатись сильними і об’єднаними у сучасній міжнародній спільноті.

«Важливо для нас, і було важливо під час всієї невзгоди, до якої потрапила Україна в 2014 році, що НАТО стояло на боці України, підтримуючи нас не лише політично, а й практично, включно зі сферою протистояння гібридним загрозам від РФ. Ми вчилися разом, як реагувати на ці асиметричні дії з метою дестабілізації нашої країни і всієї Європи, не говорячи про весь світ. І ми продовжимо кооперацію з нашими друзями і партнерами з Альянсу. Ми чітко заявили, що наша остаточна мета – це набути членства в НАТО. Тактика може різнитися, але мета залишається незмінною. І я б хотів підтвердити її тут зараз, щоб завадити подальшим спекуляціям про наше рішення продовжувати подальшу співпрацю і інтеграцію», – наголосив Божок.

Як писав «Вголос», «Україна не змінює свої орієнтири»: у РНБО заявили про продовження курсу в НАТО.