У місті Перемишляни демонтували останню плиту з цитатою В. І. Леніна, яка була вмонтована на стіні за будинком «Просвіти». На плиті були викарбувані слова Леніна: «Ніколи не переможуть той народ, у якого робочі і селяни в більшості своїй дізналися, відчули і побачили, що вони відстоюють свою радянську владу».

Останні пута комунізму (чи останнє путо?) було демонтовано за дорученням голови Перемишлянської РДА Олега Паски: «Прикро, що ця плита за 16 років Незалежності України не була демонтована. Адже в районі уже давно діють різні політичні та громадські організації, які себе вважають патріотичними. І ніхто з них не проявив ініціативи щодо знищення залишків ідеології, яка призвела до голодоморів, винищення українців».

Олега Паску, який раніше обіймав посаду голови Старосамбірської райради, було призначено головою Перемишлянської РДА у липні минулого року. Тоді він зазначив, що чудово розуміє складну ситуацію в районі, ознайомлений з проблеми у житлово-комунальній сфері та з низькими економічними показниками.

Очевидно за рік, що минув, пан Паска уже вирішив усі проблеми – залишилося тільки демонтувати плиту з цитатою Леніна. Тепер, нарешті, і ця проблема вирішена. Гратулюємо пана адміністратора і всіх мешканців міста Перемишляни та жителів Перемишлянського району. Принагідно зазначимо, що водопостачання і водовідведення в Перемишлянах коштує дорожче, ніж у Львові. А вода буває погодинно, хоча місто розташоване на березі річки. Існують перебої з електрикою. Промисловість вмерла ще на початку 90-х, безробітним є кожен другий. Доріг у районі нема, а є тільки напрямки. З корупцією давно покінчено і тепер хабарі носять просто так, без корупції.

Одним словом – все нормально в богоспасенному місті Перемишляни. Спасибі Пасці – вирішив основну проблему. Дивно тільки чому він так довго роздивлявся і рихтувався – майже півтора року. Але вирішив – і слава Богу. А тепер, коли всі справи пороблені, пора в дорогу, дорогий товаришу, адже у світі ще так багато нещасних людей, неси ж і їм помаранчеве світло президента Ющенка!