Мирослав Сеник зазначив, що Львівська обласна рада завжди приділяла велику увагу розвитку освіти Львівщини.

«Пріоритетність фінансування освіти мала завжди. У нас ніколи не було випадків недофінансування освітньої сфери. Ми розуміємо пріоритетність освіти для суспільства», - розповів голова Львівської облради.

За його словами, за цей рік вдалося повернути до життя багато освітніх програм.

«Чим ми можемо найперше гордитися, то це підтримкою обдарованої учнівської молоді на базі обласних академій наук, а також впровадженням дистанційної освіти для сільських школярів. Було проведено ряд заходів щодо забезпечення національного виховання, як приклад, святкування 60-річчя від дня створення УПА. Також ми надали великої уваги співпраці з органами учнівського самоврядування», - сказав Мирослав Сеник.

У свою чергу, голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль наголосив на підготовці шкіл до першого вересня.

«Всі мої останні виїзди в райони не обходились без того, щоб я не заїхав і не подивився як та чи інша школа готується до свята першого вересня», - зазначив Василь Горбаль.

Виголошуючи слова вдячності за сумлінну працю працівників освіти, Василь Горбаль сказав, що все починається зі школи і, який фундамент закладуть дітям у школі, такою буде Українська держава.

Також губернатор Львівщини підкреслив, що найкращу освіту він здобув саме у Львові. І ці знання допомогли йому у навчанні в Києві.