Львівська обласна рада профспілки працівників освіти та науки закликала освітян припинити участь в політичному страйку лише на вимогу КНП.
Про це йдеться у зверненні до освітян Львівщини.
„Якщо КНП прийме рішення про припинення акції громадянської непокори та припинення політичного страйку в Україні, тоді трудові колективи негайно приступають до роботи”, ― сказано у зверненні.
Без такого рішення Комітету працівники навчально-виховних закладів повинні продовжувати акції непокори згідно до рішень трудових колективів, ― наголошується у зверненні.
22 листопада КНП оголосив всеукраїнський політичний страйк. Освітяни Львова та більшості шкіл області долучилися до страйку. Другий тиждень у школах не проводяться уроки. Освітяни Львівщини також приймають участь у акціях в Києві.
Головне управління освіти та науки Львівської ОДА рекомендувало освітянам Львівщини відновити навчання в школах до 1 грудня. Станом на сьогодні не відновили роботу 592 школи області, в тому числі 123 школи Львова. ― повідомило управління з питань внутрішньої політики Львівської ОДА.
Сьогодні ж керівник КНП Львівщини Петро Олійник видав розпорядження, в одному із пунктів якого сказано: Районним державним адміністраціям, районним радам, радам міст обласного значення і виконавчим органам Комітету національного порятунку на місцях не допускати на підпорядкованій території будь-яких проявів дестабілізації, саботажу, жорстко дотримуватися чинного законодавства і розпоряджень Комітету національного порятунку.