Про це повідомляє офіційний сайт Харківської ОДА

«10 березня близько 7-ї ранку до «швидкої допомоги» звернулися батьки двох дітей із симптомами отруєння. Обидві дитини відвідували аквапарк «Джунглі», дітей не госпіталізували. Після близько 20:30 за допомогою звернулися відразу декілька сімей. У дітей були кашель, блювота, головний біль. Одного з них відразу госпіталізували до 1-ї обласної дитячої лікарні, інші від госпіталізації відмовилися. Але о 23:00 почали надходити повторні дзвінки, у результаті госпіталізували ще 5 дітей. Первинний діагноз - отруєння парами хлору. До аквапарку відразу виїхали оперативно-слідча група Головного управління Нацполіції в Харківській області, керівники департаментів цивільного захисту та оборонної й мобілізаційної роботи облдержадміністрації, в.о. начальника Управління охорони здоров'я ХОДА, представники ДСНС і Держпродспоживслужби», - розповів заступник голови ХОДА Олександр Скакун.

Він також повідомив, що в аквапарку взяті забори води. За попередньою інформацією, її хімічний склад не відповідав нормам. На даний момент проводяться слідчі дії. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР. Розслідування події знаходиться на контролі керівництва ХОДА. За дорученням голови облдержадміністрації Юлії Світличної справу також взято на контроль керівництвом ГУ НП в Харківській області.

«Слід зазначити, що з боку керівництва аквапарку «Джунглі» були зроблені спроби перешкоджати проведенню слідчих дій, а саме забору води», - повідомив Олександр Скакун.