Про це повідомляє  The Telegraph.

Згідно з повідомленням, британські спецслужби розглядають версію, в якій отруйною речовиною міг бути просякнутий предмет одягу, косметика чи дарунок, які пізніше виявилися в будинку колишнього полковника ГРУ в Солсбері. В такому випадку, впевнені правоохоронці, виконавці злочину навмисно обрали своєю метою доньку Скрипаля.

Видання пише, що антитерористична поліція та MI5, які розслідують справу, більше не дотримуються версії про те, що злочинці були на території Великобританії та самостійно провезли туди отруйну речовина.

Слідчі вважають, що зловмисники без проблем могли проникнути до квартири Юлії Скрипаль в Москві та підкласти отруту в її багаж і вона сама ненавмисно завезла речовину у своїй валізі на територію Королівства.

Рейсом з Москви, який приземлився, за даними поліції, в 14:00 за місцевим часом (16:00 за Києвом) Юлія Скрипаль прибула у Великобританію у суботу, 3 березня. Вже на наступний день, 4 березня вони з батьком пішли в торговий центр міста Солсбері, де їм стало погано.

Джерела The Telegraph повідомили, що, незважаючи на велику кількість камер відеоспостереження, поліція не знайшла на записах ймовірних злочинців. Це також може підтверджувати версію про те, що всі постраждалі могли отруїтися в будинку.

За даними видання, в даний момент Сергій Скрипаль і його донька все ще знаходяться в реанімації.

Один з основних розробників нервово-паралітичної речовини «Новачок» Вил Мирзаянов раніше розповів, що формула речовини була засекречена, тому тільки РФ могла використовувати її.

Як відомо, колишнього полковника російського ГРУ Сергія Скрипаля, якого виявили непритомним разом з дочкою в англійському Солсберрі, отруїли речовиною нервово-паралітичної дії. 

Раніше повідомлялося, що Великобританія планує вислати з країни 23 російських дипломатів у зв'язку з отруєнням екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його дочки, а також скасує контакти високого рівня з Росією. 

Крім того, будуть прийняті й інші заходи, зокрема припинені всі дипломатичні контакти на високому рівні, в тому числі скасовується запрошення глави МЗС РФ Сергія Лаврова відвідати Лондон. Британські ж міністри і члени королівської родини не відвідуватимуть чемпіонат світу з футболу, який відбудеться в Росії.