Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, протягом 3-х днів – 14, 15 і 16 жовтня, за медичною допомогою в результаті харчового отруєння звернулися 12 осіб (різні групи відпочиваючих), які харчувалися в ресторані «Панська чарка», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що спочатку скарги надійшли від чотирьох людей, які були гостями на весіллі, потім до них приєднався ще один чоловік.

«Проте 17 та 18 жовтня звернення і госпіталізація продовжились, але не тільки від осіб, які святкували весілля, а харчувались в цьому ж ресторані з компаніями (дні народження) 15 та 16 жовтня», – йдеться у повідомленні.

До полудня середи постраждалих вже було 12 осіб, у тому числі 2 дітей.

На стаціонарному лікуванні перебувають 11 осіб, і стан усіх пацієнтів – середньої важкості. Ще 1 людина знаходиться на амбулаторному лікуванні.

«Гості на весіллі їли страви, які готувалися як в ресторані, так і в домашніх умовах, і були принесені на весілля (кондитерські вироби). Учасники днів народжень вживали різноманітні страви – м'ясну нарізку, в тому числі паштет, овочі гриль, салат «Цезар», – повідомляють у міській раді.

 

«Вголос»