Сергій Скрипаль, якого знайшли непритомним з його донькою Юлією в Солсбері,що на півдні Англії, підтримував тісні відносини з неназваним консультантом з безпеки, який працював над досьє Кристофера Стілаповідомляє Newsweek.

Звіт не подає імені консультанта з безпеки, але зазначає, що Скрипаль певний час жив біля нього в Солсбері і наводить інформацію з LinkedIn на підтвердження, що консультант працював на компанію Orbis. Компанію Стіла Orbis найняла Fusion GPS в 2016 році, щоб розслідувати діяльність Трампа.

Скрипаль жив в Солсбері з 2010 року, після обміну шпигунами між Великобританією та Росією.

Президента Росії і раніше звинувачували в замовленні вбивств багатьох, хто критикував його публічно. Отруєння було одним з методів таких вбивств.

Колишній російський олігарх, що працював в сфері будівництва, заявляв, що Скрипаль все ще співпрацював з російською розвідкою.

«Якщо на пенсії офіцер військової розвідки, який служив в дипломатичній службі Росії тепер живе в Великобританії, працює в сфері безпеки і кожного місяця ходить до посольства на зустрічі з військовими офіцерами розвідки – для мене, як політичного біженця, це може бути небезпечно. Я думав, що цей контакт є недобрим для мене, тому що може викликати питання від британських посадовців», – сказав Валерій Морозов британському телевізійному каналу 4.