Саме так на спеціально скликаному брифінгу для журналістів пояснював дії свого підлеглого директор цього комунального підприємства Тарас Вітик, передає кореспондент «Вголосу».

«Сьогодні відбувся інцидент «про отримання хабара» нашим працівником в розмірі $500. Зараз проводяться слідчі дії правоохоронними органами, які дадуть правомірну юридичну оцінку у цій ситуації», – заявив Тарас Вітик.

За його словами, працівник, якого підозрюють в отриманні хабара, працює в управлінні уже 15 років. «Він якісно виконує свої обовязки, станом на  сьогодні  ця ситуація породжена, можливо, підприємцем, можливо, непорозумінням із законом», – розповів Тарас Вітик.

Про обставини отримання хабара його підлеглим, директор підприємства відмовився розповідати, пояснивши, що в той момент знаходився не на робочому місці, а на нараді у Львівській міськраді.

«Якщо, за рішенням суду, вина працівника буде доведена, він понесе за це відповідальність. Якщо ж все-таке цей інцидент буде визнаний інцидентом, він далі знаходитиметься на своєму робочому місці», – додав Тарас Вітик.

За поки що непідтвердженою інформацією, на «гарячому» під час отримання хабара було спіймано начальника відділу нагляду за станом зовнішньої реклами КП «Адміністративно-технічне управління» після того, як підприємець поклав йому у кишеню $500.

Нагадаємо, сьогодні, 4 листопада, «на гарячому», при одержанні хабара було  затримано посадовця Львівської міської ради. З’ясувалося, що гроші він отримав від приватного підприємця за не притягнення його до адміністративної відповідальності та не вжиття заходів щодо демонтажу зовнішньої реклами і вивісок на об’єктах торгівлі.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення  волі на  строк  від п’яти до десяти років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися  певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.