Астрологи назвали знаки Зодіаку, котрі розбагатіють у березні.

Про це пише “Уніан”.

Леви

У випадку з Левами в березні 2020 багатство може прийти в руки досить несподівано, воно немов звалиться з неба. Це може бути велика удача в лотереї, несподіваний спадок, раптові дивіденди від давно забутої справи. Астролог говорить про значний ступінь везіння, проте водночас нагадує приказку про лежачий камінь – важливо не просто чекати з моря погоди, але доводити до розуму свою корабелу, адже фортуна може прийти і завдяки нинішньому бізнес-проекту, а на щасливий лотерейний квиток теж необхідно витратити гроші.

Терези

Народжені під сузір’ям Терезів зможуть у березні показати, що назва у знака Зодіаку дуже вдала – рахувати дзвінку монету можна буде досхочу, якщо тільки виважено підійти до власних сил і не розтрачуватися через дрібниці. Покладіть на одну чашу терезів ваш найграндіозніший бізнес-проект, а на другу розмістіть особисті старанність, розсудливість та цілеспрямованість, і при правильному балансуванню всі інвестиції окупляться сповна. Астролог радить не намагатися робити сотню справ одночасно, а реалізовувати задуми в міру виконання. До речі, в цьому випадку фінансовий і любовний гороскопи для Терезів вказують на підвищену імовірність досягнення піку везіння, і, можливо, на тлі радості від багатства можуть перейти на більш високий рівень й романтичні стосунки.

Тельці

У Тельців цього місяця будуть не рідко виникати спокуси форсувати робочі проекти, що може зіграти в мінус для кар’єри. Особливо це буде проявлятися в другій половині березня. Астролог настійно рекомендує представникам цього знаку Зодіаку не поспішати, стримувати емоції й більш раціонально підходити до вирішення нагальних проблем та питань – тільки чітка і поступова реалізація планів дозволить домогтися фінансового благополуччя, а воно у березні 2020 визначено зірками … якщо не “наламаєте дров” . Так, кінець березня за прогнозами може принести вам суттєве поповнення бюджету.

Скорпіони

Скорпіони у березні мають високі шанси домогтися багатства за рахунок конвертації посидючості і працьовитості в дзвінку монету. Маючи чітку мету, представники цього знака Зодіаку повинні повністю не ній сфокусуватися і не відволікатися на сторонні проекти. Втім, астролог рекомендує також бути відкритим до вимушених змін – за необхідності змінити роботу не варто лякатися – це новий майданчик для вашої зайнятості здатен стати сходинкою вгору кар’єрними сходами.