Нещодавно нардеп Галина Третьякова, яка представляє “Слугу народу”, вляпалася у новий скандал. Про це інформує “Оглядач”.

Зокрема, Третьякова заявила, що родичі померлих або зниклих безвісти людей на Донбасі обдурюють державу, зловживають пільгами та отримують за це чималі кошти.

Очільниця комітету ВРУ з питань захисту прав ветеранів зазначила, що такі люди нібито користуються власним положенням та отримують державні гроші.

Під час відеоконференції Третьякова виступила з пропозицією “прибрати деякі пільги, щоб люди ними не зловживали”. Як приклад останнього вона на призвела родичів українців, які вважаються зниклими безвісти на території окупованих Росією Донецької та Луганської областей.

За її словами, в українському суспільстві нібито відсутнє розуміння того, що якщо людина отримує щось від держави, то “вона забирає у того, хто платить податки”.

Зазначимо, що на цей вислів гостро відреагували ветерани війни на Донбасі.

“Хіба за це ми воювали? Побратими! Ви тільки подумайте, що вона меле. І це глава комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та ЗАХИСТУ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ!.. Влаштовує істерику через той мізер, який держава раз через раз дає своїм захисникам”, – прокоментували слова нардепки в “Незламні”.

Хіба за це ми воювали?

Побратими!Ви тільки послухайте, що вона меле!!!Це Голова комітету Верховної Ради України з соціальної політики та ЗАХИСТУ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ!!!Вона договорилась до того, що треба забрати соцвиплати у родичів побратимів, загиблих атовців! «Людина трудяща – отримає більше зарплат, якщо не буде пільг у трудовому кодексі».Це шо? Це як називається? Натравлювання найманих працівників на учасників АТО?!Чого вона хоче? Конфлікту? То вона його матиме. Вона вже заявляла у жовтні 2019го:«Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так» Наші брати ризикують життям і здоров’ям, щоб вона роздавала такі інтервью?Влаштовує істерику через той мізер, який держава раз через раз дає своїм захисникам. Ви впевнені, що вона захистить наші права, права ветеранів?Тільки відставка і крапка.

Опубліковано Міжнародне Громадське Об'єднання Учасників Бойових Дій "Незламні". Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Як писав “Вголос”, нардеп від “Слуги народу” зняв кліп та заспівав про свій законопроект (відео).