Політична партія «Організація українських націоналістів в Україні» просить Генеральну прокуратуру і Міністерство внутрішніх справ України узяти під варту колишнього кандидата на посаду Президента України і колишнього голову «ОУН в Україні» Романа Козака, «оскільки є загроза його фізичного знищення». Про це йдеться в прес-релізі за підписом голови Секретаріату ОУН в Україні Володимира Тарасенка, повідомляє УНІАН.

У прес-релізі повідомляється, що загроза життю Козака є «з боку його «хазяїнів» - лідерів так званого тіньового виборчого штабу Віктора Януковича». За даними Тарасенка, «Козак хоче розповісти правоохоронним органам і новій владі, хто саме фінансував його відеоролики і плакати, спрямовані проти Віктора Ющенка, а також, хто і як фінансував виборчу кампанію інших технічних кандидатів у Президенти, що дискредитували Ющенка».

Рішення про звернення в ГПУ і МВС прийнято в середу у Львові під час засідання Головного проводу партії. Також на засіданні ухвалено низку звернень і заяв, що стосуються нападів на членів ОУН «з боку СДПУ(о) і її сателітів і заява в правоохоронні органи і Міністерство юстиції з вимогою заборонити діяльність СДПУ(о) і Комуністичної партії».

Також Головний провід ухвалив рішення провести Великі Збори (з’їзд) партії у Львові в квітні 2005 року.

ProUa