У зверненні зокрема сказано: «Українці! 14 жовтня, на свято Покрови Святої Богородиці, Україна вшановує пам'ять своїх славних лицарів, синів і дочок, які впродовж багатьох століть виборювали право нації на власну державу. В цей день схиляємо голови перед славним Українським козацтвом, Українськими січовими стрільцями, вояками Армії Української Народної Республіки».

«Особлива шана ветеранам національно-визвольного руху періоду Другої світової війни, передусім тим, хто зі зброєю в руках виборював державну незалежність України у складі бойових загонів Карпатської Січі, похідних і бойових груп ОУН, відділів УПА «Поліська Січ», а також Української Повстанської Армії, яка вела нерівну боротьбу з окупантами вже навіть після завершення війни. Низький уклін і шана ветеранам!», – йдеться далі

У цей день «оунівці» закликають громаду приєднатися до «Маршу УПА», інших заходів, які відбуватимуться в Україні з нагоди свята.

«Активною участю у цих заходах задекларуємо свою готовність продовжити справу наших попередників – утвердити Українську Самостійну Соборну Державу!», – наголошують вони.