Про це Вголосу повідомили в прес-службі ВО «Свобода».

Перераховані результати занесли в протокол, а згодом – на сервер Центральної виборчої комісії.

Голова та секретар комісії не підписали згаданого протоколу і не скріпили його печаткою.

У прес-службі «Свободи» інформують, що увечері 6-го листопада під час перерахунку голосів на дільниці № 801004 виявилось, що з 411 бюлетенів «за» Юрія Левченка 288 було зіпсовано другою позначкою. Такі бюлетені оголошували недійсними. Водночас у провладного «самовисуванця» Пилипишина зіпсованих бюлетенів не виявилося. Уточнені дані внесли в новий протокол, який передали на сервер ЦВК.

Уповноважена особа ВО «Свобода» у загальнодержавному окрузі надав для ознайомлення окружній комісії рішення ЦВК про призначення перевиборів на 5-ти округах із 223-м включно.

Юрій Левченко пояснив членам комісії, що подальший перерахунок всупереч рішенню ЦВК буде відвертим криміналом. В ОВК відповіли, що ухвалили рішення про звернення до ЦВК із вимогою письмових пояснень щодо своїх подальших дій.

Засідання комісії закрили, однак вже за кілька годин, близько опівночі, на сайті ЦВК з'явились дані з перерахованої дільниці. Ймовірно, вони були введені зі слів когось з членів комісії або з чорнових нотаток, оскільки так і не підписаний головою та секретарем ОВК протокол навіть не заносився у серверну, а знаходився у одному з кабінетів ОВК.

У зв'язку з цими подіями до окружкому № 223 була викликана слідчо-оперативна група і складена заява про злочин.