Про це вона заявила в ході Мюнхенської конференції з безпеки, передає «Інтерфакс-Україна».

«Військовим шляхом цю кризу ми не зможемо вирішити, тому потрібні кроки на шляху реалізації мінських домовленостей», - зазначила Меркель. 

За її словами, у цьому контексті важливими були останні візити лідерів Німеччини і Франції в Київ і Москву.

«Після переговорів з Олландом (у Москві) ми ще не знаємо, чи добилися ми успіху. Але я вважаю, що цей візит мав сенс», - зазначила Меркель. 

Як писав «Вголос», 5 лютого в Україну прибули президент Франції Франсуа Олланд і канцлер Німеччини Ангела Меркель з новими мирними ініціативами. О 19:30 вони планували дати спільну заяву за підсумками зустрічі. У підсумку вони скасували анонсовану заяву для преси. 

Держсекретар США Джон Керрі, який теж перебував з візитом у Києві, заявив, що Меркель та Олланд мають зустрічну пропозицію щодо зупинення бойових дій на Донбасі для президента Росії Володимира Путіна.

Наступного дня Меркель та Олланд зустрілись з російським президентом. Після завершення закритих переговорів вони вирішили не робити жодних заяв за їхніми підсумками.

Прес-секретар Путіна заявив, що ведеться робота з підготовки тексту можливого спільного документа про реалізацію мінських домовленостей.