Маючи фіговий досвід Чорнобиля та інших катастроф в нас вже ніхто не довіряє владі і тому в аптеках вже не знайдеш активоване вугілля. У влади все добре. ЗМІ також туплять: що вчора гнав в радіоефірі кореспондент Люксів – це треба було чути. Небезпека є і вона дуже страшна, але це ж не радіація, як вчора ефірував люксоман. Зараз в районі Шоломиї стоїть надто підозрілий туман. І він не схожий на ранковий. Це за 15 км на південний схід від Сихова.

Влада робить вигляд, що нічого не знає. Все спокійно і нормально. Повне замовчування інформації, що стосується наслідків трагедії. Київські плюси взагалі оборзіли, вчора їх чувак побачив що у Львові тьолкі ходять в міні-спідницях і зробив логічний висновок, що в нас тут курорт, альпійські луки, а пухнасте звірятко ніжно загортає шоколад у фольгу. Дур у Львові й так вистачає, але чувак – ти чо, здурів повністю?

Пацанва їде вулицею і п'є з пакетів молоко. Не пиво, – а молоко. Підкамінь пролітає. Хоча деякі чиновники з ЛОДА все ж хотіли проводити фестиваль у зазначені раніше терміни. Ні ума, ні фантазії. В супермаркетах розмітають молоко, яйця, кефіри та інші продукти. Запасаються.

В районі катастрофи, взагалі, завал повний. Якщо їхати через Буськ – то там постійний ремонт дороги. На певних ділянках потрібно стояти хвилин 5 щоб проїхати. Та можна нормально проїхати хіба що на БТРі. Вчора туди декілька штук погнало разом з хіміками.

В притрасових селах майже нікого не видно. Але це може бути й результатом страшенної спеки. Зате в самому Буську на всю працював базар і супермаркет. Люди спокійно ходять. Кудись їдуть. Хоча ті ж автобуси забиті повністю.

Люди з навколишніх селах говорять про смерть корів, хоча, офіційно ж то ніхто не підтверджує. Поле соняшників скосили повністю. Цікаво тільки коли і для чого? Воно повністю заражене? І тоді коли і куди вивезли всі ті соняшники? Ніхто не хоче давати коментарі. Всі якось дивно відмазуються і підозріло сміються, чи намагаються приховати посмішку. Але то погано їм вдається. Пофігізм повний.

Стоїть штаб і мнсники розставляють палатки. Вчора це було в метрах 30 від колії і приблизно 400 метрів до місця аварії. Сьогодні штаб уже перенесли на більш безпечну відстань. Всі ходили без респіраторів. Всьо нормально. Фоткати ближче ніж за 200 метрів – заборонено. Потрібен або дозвіл Кузьмука або особисті зв'язки, щоб піти ближче.

Мнсникам постійно дзвонять родичі і знайомі. Ті говорять що нічого страшного не сталось. Так катастрофа, але все нормально. Кузьмук, який позавчора ввері сам сказав про "другий Чорнобиль", вчора вже спростовував цю інфу, говорячи, хтось таке сказав. Блін, сам ж ту фігню й сказав, а тепер виправдовується.

Хоча, якщо нормально прислухатись до його кострубатої солдафонської мови, можна зрозуміти, що він хотів сказати, або ж, як хотів викрутитись. Він хотів сказати, що до аварії з фосфором потрібно ставитись, як до Чорнобиля. От і все.

Карма в Кузьмука така. То снаряд в Броварах, то ракета над Чорним морем, то тепер – фосфор. Самтаймс, людині робляться певні попередження про те, що вона щось робить не те і не так, але Кузьмуку пофіг.

По селах немає нікого. Пустка. Всі сидять в хатах. Дітей вивозять до родичів. Рудьковський, взагалі, ніякий. Він зрозумів в яку жопу попав, незважаючи на всі його сьогоднішні відмазки.

Ющенко і Янукович щось там ляпнули і спокійно собі сидять на курортах. Могли б приїхати сюди, інваліди хрєнові, чи принаймні виступити з якоюсь заявою. Їм пофіг. Де ці всі уроди, що так вболівають за народ України і цитують Нострадамуса, трипільську культуру і накази Ахмєтова? Де вони? Де новоявлені месії: Луценко, Кириленко, Катеринчук і вся інша братва? Також виїхала на курорти?

Олійник розпорядилася про виділення 50 тисяч гривень Буському району, а Радзієвський голосує про необхідність забити на вибори і допомагати потерпілим.

Скільки давали у ВР за перехід з фракції і приєднання до коаліції? Від 5 до 15 лімонів баксів. Скільки це в гривнях? І хай тепер регіонали не триндять про допомогу потерпілим, а для Олійника 50 штук гривень, це взагалі, так – кави випити.

Коротше, чуваки, тримайтесь. Все інше виявиться за два-три дні. Дотримуйтесь тих всіх приписів медиків, яких вже й так багато в неті. Бо поки ця довбана і пофігістична наша влада спроможеться, хоч щось добре сказати про реальні наслідки трагедії, то вже буде пізно. Тримайтесь.