Про це повідомили в ГУМВС України у Львівській області.

Так, наприкінці грудня в Стрийський міський відділ міліції із заявою про побиття звернувся 76-річний чоловік: у власній домівці внучка заподіяла йому тілесні ушкодження.

Як повідомив пенсіонер, дівчина п’яна повернулася додому під ранок та почала кричати, стукати у двері. Не витримавши такої зухвалої поведінки, дід  зробив онуці зауваження, адже у будинку в той час спала її хвора мати.  Натомість дівчина схопила граблі та стала бити ними літнього чоловіка, заподіявши йому легкі тілесні ушкодження.

За словами першого заступника начальника Стрийського міськвідділу міліції Остапа Поповича, молода дівчина уже була судима.

«Напередодні цієї події вона пограбувала  16-річного  студента, у якого викрала 600 гривень. Окрім цього, зловмисниця ще й незаконно заволоділа мобільним телефоном. Від її рук потерпіла 55-річна жінка, у якої вона поцупила мобільний телефон вартістю 650 гривень», – додав він.

Відомості про вчинені кримінальні правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі 19-річній стриянці повідомлено про підозру у  вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 186  –  грабіж, частиною 2 статті 185 – крадіжка та частиною 1 статті 125  – умисне легке тілесне ушкодження КК України.