П’яту добу львівські вчителі продовжують голодувати під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича у Львові.
Акція триває без ексцесів. Всі її учасники почувають себе добре.
Голова Львівського обласного об’єднання вільних профспілок освіти і науки Андрій Соколов зазначив, що від працівників правоохоронних органів він отримав інформацію про те, що міський голова Львова Любомир Буняк в черговий раз вимагатиме через суд заборонити акцію та знести намети. Запрошення до суду він наразі ще отримував.
Вчителі мають наміть розширити акцію і планують у найближчу п’ятницю розбити намети біля приміщень Львівської міської ради та Львівської ОДА, ― зазначив Андрій Соколов.
8 вересня Львівський обласний виборчий штаб Віктора Януковича оприлюднив заяву, в якій вимагає від влади Львова припинити акцію з огляду на те, що вона, на їх думку, є антизаконною.
7 жовтня 10 львівських вчителів, незважаючи на заборону суду, розбили намети під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича і оголосили безстрокове голодування.
Вчителі вимагають від прем’єр-міністра зобов’язати виконавчі служби виконати рішення судів щодо виплати вчителям заборгованостей за ст. 57 закону про освіту.
Голодування перманентне і що три доби відбуватиметься зміна складу голодуючих.
Міський суд Галицького району Львова заборонив вчителям проводити акцію.
Загалом суди Львова прийняли рішень на користь вчителів на загальну суму 17 млн. грн., з яких 5 млн. грн. вже виплачено. Отож залишилися 12 млн. грн.