В окупованому Криму мешканців спіткало нове екологічне лихо. З артезіанських свердловин на території півострова тече брудна вода.

Як показали в ефірі пропагандистські канали "Росія 1" і "Вести Крим", з брудної іржавої труби прямо на землю витікає вода. Вона накопичується в величезній калюжі, звідки місцеві жителі її п'ють і черпають відрами, передає newsru.com.

Видання передає, що такі "страшні" кадри в ефірі показали не як "перемогу в боротьбі з Україною", а як ганебний програш через пропагандистський поспіх і пафосну подачу даної рядової події. Адже по всьому півострову вже близько 3 тисяч таких свердловин .

В Росії планували повністю забезпечити водою окупований Крим, який знаходиться у водній блокаді вже 5 років після того, як Україна припинила поставки на півострів води з Дніпра по Північно-Кримському каналу, тільки до 2025 року.

Але "влада" півострова заявила, що в деяких районах півострова питання з нестачею води закрите. З 7 листопада  в Первомайському та Чорноморському районах відкриті артезіанські свердловини, які дадуть людям достатньо чистої прісної води для їх потреб.

Як писав "Вголос", в окупованому Криму пляжі потерпають від фекалій. Після викиду нечистот в Блакитній бухті Севастополя, пляму можна побачити навіть з космосу. Знімки, які підтверджують масштаби катастрофи надали вчені Морського гідрографічного інституту, що у Севастополі.