Не встигли «Карпати» та «Металург» зробити перший удар по м’ячу «Арені Львів», як фанати «зелено-білих» почали освистувати гру «зелено-білих». Більше того, фан-сектор «Карпат» на початку матчу був порожнім. Таким чином віддані вболівальники «зелено-білих» висловили свій протест проти гри команди в останніх матчах.

Вболівальники «Карпат» над фан-сектором вивісили банер «краще перша ліга з Димінським, ніж Прем’єр-ліга з Коломийським». Кілька днів тому в інтернеті з’явилася недостовірна інформація про можливу зміну власника клубу. Утім, ФК «Карпати» на офіційному сайті її спростували. Ще один банер під порожнім сектором був зі словами « у нас немає слів». Вочевидь, це про останні результати команди у Прем’єр-лізі.

Щодо стартових складів команд, то порадувало повернення на поле після травм Ігоря Худоб’яка та Даніло Авелара. Обоє вийшли у стартовому складі «Карпат» вперше після зимової перерви.

У порівнянні матчем з «Олександрією», «Карпати» розпочали матч цікавіше. Швидкі контратаки львів’ян завершувалися прострілами та навісами. Утім, справжньої небезпеки біля воріт Бандури не виникало. Перша гострота біля воріт Тлумака виникла на 28-ій хвилині першого тайму. Соарес без перешкод пробивав головою із воротарського майданчика. На щастя для галичан, пробив мимо. Наступний небезпечний момент біля воріт Андрія Тлумака завершився криками «вівці». Лазіч у штрафному майданчику після передачі партнера «прибрав» Болохана і розстріляв Тлумака. Після п’ятиматчевої беззабивної серії на виїзді «Металурга», Лазіч поставив крапку у цій невтішній статистиці. І зробив він це «Арені Львів», на якій донецький «Металург» грав вперше.

Після забитого гола команди дограли перший тайм і пішли на перерву. Свисток Анатолія Абдули на перерву викликав гучний свист невдоволення у вболівальників. Гра «Карпат» у першому таймі не сподобалася вболівальникам. У першій половині матчу «Карпати» створили надто мало для того, аби вразити ворота Олександра Бандури. Якщо й доходила справа до ударів, то їх блокували захисники гостей. Натомість гості у першій 45-хвилинці реалізували один із двох своїх моментів.

Не встигли команди розпочати другий тайм, як вболівальники «зелено-білих» повернулися у фан-сектор і активізувалися. Попри усі невдачі команди, вони погнали її вперед.

У дебюті другого тайму «Карпати» створили перший по-справжньому гольовий момент. Федецький після подачі кутового влучив у поперечину, а після цього «Карпати» пропустили вдруге. Неписане футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі» нагадало про себе. Після подачі зі штрафного екс-карпатівець В’ячеслав Чечер випередив у штрафному Мілошевіча і переправив м’яч у сітку.

При рахунку 2:0 на користь «Металурга», донеччани виглядали цікавіше, аніж «Карпати». Команда Володимира П’ятенка була ближчою до третього гола, аніж господарі до першого.

На небезпечний удар Морозюка зі штрафного львів’яни ударом Федецького. Хтозна, як би завершився цей епізод, якщо не було б захисника, однак Артем влучив не у ворота, а у гравця команди супернрика. У наступних двох епізодах Кополовець і Лукас пробили над воротами. Особливо розчарував вболівальників удар іспанця. Перспектива продовження небезпечного моменту мала кілька варіантів. Особливо у цьому епізоді засмутився Гладкий. Олександр чекав передачі від свого партнера. Наступні атаки «Карпат» ще підтвердили факт, що непорозуміння в атакувальній лінії «Карпат» існує. Потужний удар Кополовця, з яким справився Бандура, був останньою надією на бодай один гол «Карпат» в цьому матчі. Гості з Донецька спокійно «засушили» поєдинок і довели матч до логічної перемоги. Траоре міг забити третій гол «Карпатам», однак свій автограф у воротах Тлумака він не поставив.

«Арена Львів» й надалі залишається не фартовою для львівських «Карпат». На новому стадіоні у Львові «Карпати» ще не перемагали. Можливо, саме й тому матч Кубка України проти одеського «Чорноморця» зіграють на фартовішій «Україна». А в національному чемпіонаті, хоч і ще не все втрачено, однак поразка від «Металурга» ще більш ускладнила шанси «зелено-білих» втриматися у Прем’єр-лізі.

«Карпати» (Львів) – «Металург» (Донецьк) – 0:2 (0:1)
«Карпати»: Тлумак, Болохан, Даушвілі, Кас’ян (Гладкий, 55), Кополовець, Мілошевіч, Лукас, Ткачук (Озарків, 68), Федецький, Д. Авелар, Худоб’як (Кінк, 82).

«Металург»: Бандура, Морозюк, Чечер, Воловик, Шина, Мкртчян (Даніло, 77), Лазіч, Соарес (Нельсон, 89), Дімітров, Казарян, Іванко (Траоре, 69).

Голи: Лазіч, 34, Чечер, 51.

Попередження: Худоб’як, 48, Ткачук, 50, Кополовець, 60 – Шина, 13, Дімітров, 78.