Не так засмучує поразка львів’ян, як гра самої команди. Після безвольної поразки від київського «Будівельника», львівські «гулівери» отримали справжнього ляпаса від команди з Одеси. Програвши за усіма показниками, «Політехніка-Галичина» зазнала третьої поспіль поразки у чоловічій Суперлізі.

Наразі й невідомо за рахунок чого «політехи» хочуть обігрувати своїх суперників. Новозбудована команда Дмитра Базилевського наразі лише розчаровує, не так результатом, як самою грою. У другому матчі поспіль львів’яни впали духом і ще задовго до завершення поєдинку програли. У грі з «Одесою» львів’яни рідко показували командний баскетбол, частіше свої атаки завершували індивідуальними діями.

Окрім цього, львів’яни відчули великі проблеми під власним щитом, особливо в трисекундній зоні. Справитися з центровим гостей Шоном Кінгом не могли ні Вейн Воллес, ні Артем Чемякін. Кінг переграв Воллеса за усіма показниками. За увесь матч центровий одеситів у скарбничку своєї команди поклав 18 очок, натомість Воллес – лише три. Як показала гра, центровий «Політехніки», який приєднався до команди лише за кілька днів до початку сезону, наразі до сезону не готовий. Відповідно, його допомога своїй команді наразі є мінімальною.

Інші гравці львівської команди нічим особливим не порадували. Найгірше те, що в легіонерів львівської команди не горіли очі, не було самої жаги до перемоги. Головний тренер львівської команди Дмитро Базилевський після гри сказав: «Якщо б я вийшов на майданчик, я б когось вкусив. Така гра і відношення до справи є неприпустимим. Будемо робити серйозні висоновки».

Зі слів Дмитра Базилевського стало зрозуміло: через кілька матчів команда може відмовитися від послуг когось з баскетболістів, адже далеко не всі виправдовують покладених на них надій. Новачок львів’ян Ленс Харріс -одним з небагатьох, хто по-справжньому виправдав статус легіонера львівської команди. У своєму дебютному матчі Ленс набрав 13 очок і показав свій непоганий рівень. Свою грою американець довів, що саме він може стати лідером наразі неспішною команди.

Рахунок 31:48 після другого періоду фактично назвав переможця матчу ще далеко до його завершення. Гра у третій та четвертій чвертях стала відверто нецікавою. Коли «політехи» скорочували розрив у рахунку, тренер одеситів Олег Юшкін швидко гальмував ривки суперника вчасними тайм-аутами.

У четвертій чверті гри львів’яни, хоч і перемогли суперника з рахунком 25:16, однак це була лише маленька втіха на фоні загального смутку. Команда Олега Юшкіна відверто догравала матч і берегла сили на івано-франківську «Говерлу», з якою зустрінеться у вівторок, 11 жовтня. В цей день «Політехніка-Галичина» проведе другий домашній матч сезону. Суперником львів’ян буде южненський «Хімік».

«Політехніка-Галичина» - БК «Одеса» 68:80 (14:22, 17:26, 12:16, 25:16)

«Політехніка»: Моровіч (7), Ревзін (3), Живчевіч (3), Одуфува (17 + 10 підборів), Воллас (3) - старт; Харріс (13), Зубрицький (10), Панченко (5), Чемякін (2), Алфьоров (2).

«Одеса»: Дін (16), Парвадов (4), Кальніченко (8), Коршук (3), Балашов (2) - старт; Кінг (18 + 9 підборів), Кривич (16), Лав (9), Коваль (2), Аннєнков (2).

фото: БК Політехніка

На фото: Старань Ярослава Зубрицького виявилося замало.